BAS - October 13, 2018 www.bayareasports.org

2018-10-13

Score & Schedule - http://www.openball.com/101318

Time SoldierTown Court 1 SoldierTown Court 2 SoldierTown Court 3 SoldierTown Court 4 Fremont High School (Oakland, CA) Court 1
9:00 am 4th Grade Boys Red Division
Game 1
Alameda Vipers (Coffey) 10U
Chew On This 10U
Varsity Boys AM Division
Game 4
Royal Kings
SB Scholars
2nd/3rd Grade Boys Division
Game 1
East Bay Waves 8U
Prime (Blue) 8U/9U
2nd/3rd Grade Boys Division
Game 2
Reign City 8U
SB Scholars 8U/9U
3rd Grade Boys Division
Game 4
Bay Area Smash 8U/9U
Alameda Vipers (Rebenal) 9U
9:45 am 4th Grade Boys Red Division
Game 4
Alameda Vipers (Coffey) 10U
Prime (White) 10U
Varsity Boys AM Division
Game 8
SB Scholars
FTS
7th Grade Boys Division
Game 2
Alameda Vipers (Rendle) 13U
Team Elite (Black) 13U
Varsity Boys AM Division
Game 7
Chew On This
Gold Rush
3rd Grade Boys Division
Game 2
East Bay Waves 9U
Bay Area Smash 8U/9U
10:30 am 4th Grade Boys Red Division
Game 12
Chew On This 10U
Prime (White) 10U
2nd/3rd Grade Boys Division
Game 4
SB Scholars 8U/9U
Prime (Blue) 8U/9U
7th Grade Boys Division
Game 1
SB Scholars 13U
Nothing But Net 13U
2nd/3rd Grade Boys Division
Game 3
East Bay Waves 8U
Reign City 8U
no game
11:15 am Varsity Boys AM Division
Game 2
Royal Kings
Gold Rush
9th Grade Boys Division
Game 2
24/7 (Fresno) 15U
SB Scholars (Black) 15U
7th Grade Boys Division
Game 4
Alameda Vipers (Rendle) 13U
Nothing But Net 13U
5th Grade Boys Division
Game 15
Golden City SF 10U/11U
Team Elite (Yellow) 11U
3rd Grade Boys Division
Game 6
Alameda Vipers (Rebenal) 9U
East Bay Waves 9U
12:00 pm Varsity Boys AM Division
Game 3
Chew On This
FTS
7th Grade Boys Division
Game 3
SB Scholars 13U
Prime (White) 13U
2nd/3rd Grade Boys Division
Game 6
Prime (Blue) 8U/9U
Reign City 8U
5th Grade Boys Division
Game 2
New Generation 11U
Vision (Paguia) 11U
8th Grade Boys Division
Game 12
RCE 2023 14U
NCA Elite 13U
12:45 pm Varsity Boys AM Division
Game 5
Chew On This
Royal Kings
9th Grade Boys Division
Game 6
SB Scholars (Black) 15U
East Bay Fury 15U
9th Grade Boys Division
Game 5
SB Scholars (Red) 15U
24/7 (Fresno) 15U
5th Grade Boys Division
Game 4
NCA Elite 11U
Team Elite (Yellow) 11U
3rd Grade Boys Division
Game 5
Bay Area Blitz 8/9U
Bay Area Smash 8U/9U
1:30 pm 8th Grade Boys Division
Game 6
Albany Elite 14U
Prime (White) 14U
5th Grade Boys Division
Game 11
Tracy Spartans 11U
New Generation 11U
7th Grade Boys Division
Game 6
Team Elite (Black) 13U
Prime (White) 13U
5th Grade Boys Division
Game 1
NCA Elite 11U
Golden City SF 10U/11U
8th Grade Boys Division
Game 22
RCE 2023 14U
SB Scholars 14U
2:15 pm 8th Grade Boys Division
Game 5
Chew On This 14U
Revelations 14U
9th Grade Boys Division
Game 3
SB Scholars (Red) 15U
East Bay Fury 15U
4th Grade Boys Red Division
Game 3
SB Scholars 10U
Team Elite (Black) 10U
9th Grade Boys Division
Game 4
24/7 (Fresno) 15U
Bay Area Thunder 15U
8th Grade Boys Division
Game 26
NCA Elite 13U
Prime (Blue) 14U
3:00 pm 8th Grade Boys Division
Game 32
Albany Elite 14U
Vision (Edwards) 14U
5th Grade Boys Division
Game 16
NCA Elite 11U
Vision (Paguia) 11U
5th Grade Girls Division ♀
Game 3
Tracy Spartans 11U ♀
Team Elite 11U ♀
5th Grade Boys Division
Game 21
New Generation 11U
Alameda Vipers (Concepcion) 11U
8th Grade Boys Division
Game 4
SB Scholars 14U
Prime (Blue) 14U
3:45 pm 8th Grade Boys Division
Game 10
Vision (Edwards) 14U
Revelations 14U
8th Grade Boys Division
Game 1
Chew On This 14U
Prime (White) 14U
4th Grade Boys Black Division
Game 1
East Bay Waves 10U
Team Elite (Yellow) 10U
4th Grade Boys Red Division
Game 15
Prime (White) 10U
SB Scholars 10U
8th Grade Boys Division
Game 7
SB Scholars 14U
NCA Elite 13U
4:30 pm 9th Grade Boys Division
Game 1
SB Scholars (Red) 15U
Bay Area Thunder 15U
5th Grade Boys Division
Game 6
Tracy Spartans 11U
Vision (Paguia) 11U
5th Grade Girls Division ♀
Game 2
EB Trailblazers 11U ♀
Team Elite 11U ♀
4th Grade Boys Red Division
Game 11
Bay Area Thunder 9U/10U
SB Scholars 10U
8th Grade Boys Division
Game 8
Prime (Blue) 14U
RCE 2023 14U
5:15 pm JV Boys Division
Game 3
FTS 16U
Bay Area Thunder 16U
5th Grade Boys Division
Game 3
Alameda Vipers (Concepcion) 11U
Tracy Spartans 11U
6th Grade Boys Division
Game 1
Prime (Gray) 12U
PSA Vikings 11U/12U
4th Grade Boys Red Division
Game 6
Team Elite (Black) 10U
Bay Area Thunder 9U/10U
8th Grade Boys Division
Game 27
Prime (White) 14U
Vision (Edwards) 14U
6:00 pm Varsity Boys PM Division
Game 5
Hoop City Heat
Vision (Manansala)
6th Grade Boys Division
Game 11
Bay Area Thunder 12U
Team Elite (Yellow) 12U
5th Grade Girls Division ♀
Game 1
EB Trailblazers 11U ♀
Tracy Spartans 11U ♀
4th Grade Boys Black Division
Game 2
East Bay Waves 10U
Vision (Castro) 10U
no game
6:45 pm JV Boys Division
Game 1
East Bay Soldiers 16U
FTS 16U
6th Grade Boys Division
Game 14
Prime (Blue) 12U
Alameda Vipers (Mintz) 12U
6th Grade Boys Division
Game 15
PSA Vikings 11U/12U
East Bay Waves 12U
4th Grade Boys Black Division
Game 3
Team Elite (Yellow) 10U
Vision (Castro) 10U
no game
7:30 pm Varsity Boys PM Division
Game 2
Train First
Vision (Manansala)
6th Grade Boys Division
Game 21
Team Elite (Yellow) 12U
Alameda Vipers (Mintz) 12U
Varsity Boys PM Division
Game 1
Hoop City Heat
PSA Vikings
6th Grade Boys Division
Game 6
Bay Area Thunder 12U
Prime (Blue) 12U
no game
8:15 pm Varsity Boys PM Division
Game 4
Vision (Manansala)
PSA Vikings
JV Boys Division
Game 2
East Bay Soldiers 16U
Bay Area Thunder 16U
Varsity Boys PM Division
Game 3
Hoop City Heat
Train First
6th Grade Boys Division
Game 4
Prime (Gray) 12U
East Bay Waves 12U
no game

BAS - October 13, 2018 www.bayareasports.org

2018-10-14

Score & Schedule - http://www.openball.com/101318

Time West Contra Costa Salesian Boys & Girls Club Court 1
2:30 pm 3rd Grade Sunday Division
Game 3
East Bay Soldiers 8U/9U
Vision (Webb) 9U
3:15 pm 3rd Grade Sunday Division
Game 2
Bay Area Blitz 8U/9U
Vision (Webb) 9U
4:00 pm 3rd Grade Sunday Division
Game 1
Bay Area Blitz 8U/9U
East Bay Soldiers 8U/9U